درباره ما

داستان پارس پرند دیبا

درباره پارس پرند دیبا

شرکت پارس پرند دیبا تولید کننده انواع دستمال های خشک و مرطوب یکبار مصرف در سال 1388 ، با هدف توسعه فرهنگ استفاده از محصولات یکبار مصرف جهت بالا بردن سطح بهداشت و رفاه جامعه ، در شهرک صنعتی شریف ابهر فعالیت خود را آغاز نمود .

در حال حاضر شرکت پارس پرند با مدیریت جناب آقای اردشیر جعفری روحانی، ضمن به کارگیری مدرن ترین ماشین آلات اروپایی و دراختیار داشتن 4 خط صنعتی فعال، قادر به تولید محصولات متنوعی بوده که ضمن داشتن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان با دارا بودن کیفیتی منحصر به فرد ، با محصولات مشابه خارجی رقابت می نماید.

محصولات پارس پرند دیبا

درباره دستمال مرطوب

دستمالهای مرطوب امروزه در دنیا بخصوص در اروپا و امریکای شمالی مورد مصرف اکثریت مردم می باشد وبازار این محصول در بین محصولات بافته نشده(Nonwovens) سریعترین رشد را در صنعت نساجی دنیا به خود اختصاص داده است.

خصوصیت قابل تامل در دستمالهای مرطوب موثر بودن آنها در استفاده و مصرف خاص خود و همچنین کاهش هزینه و وقت در پاکیزه کردن میباشد و نهایتا" مصرف کنندگان با توان نسبتا" اندک خرید نیز قادر به تهیه این محصول بدلیل قیمت متعادل و توجیه پذیر آنها می باشند. نکته دیگر قابل توجه این محصول آنست که به راحتی مورد استفاده تمامی اقشار با توانایی های متفاوت خرید و سبک زندگی می باشد و با توجه به جمعیت هفتاد میلیونی ایران مسلما" این محصول در سالهای آتی جزیی از محصولات بهداشتی در خانواده های ایرانی خواهد بود و رشد روزافزون درخواست برای این محصول پیش بینی میگردد.

این محصولات در چهار بخش عمده در بازارهای جهانی مورد شناسایی فرار میگیرند:

درصد تولید مصرفی کودکان
40%
درصد تولید مصارف شخصی
30%
درصد تولید مصارف خانگی
20%
درصد تولید مصارف صنعتی
10%

تاریخچه تاسیس

شرکت صنایع پارس پرند دیبا با شناسه ملی 10460046940به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در تاریخ 1384/12/17 طی شماره 1391 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شهرستان ابهر به ثبت رسیده است. درحال حاضر، شرکت پارس پرند دیبا یکی از شرکت‌های فرعی شرکت توسعه اقتصادی آرین و شرکت نهایی گروه، شرکت سرمایه گذاری ایران می باشد .مرکز اصلی شرکت و کارخانه در استان زنجان- شهرستان ابهر- شهرک صنعتی شریف ابهر - پلاک 108- طبقه همکف و همچنین دفتر مرکزی آن در تهران، خیابان گاندی، خیابان 15، پلاک 15، طبقه چهارم واقع است.

بیانیه ماموریت و چشم انداز


اهداف مدیریت و راهبردهای مدیریت برای دستیابی به آن اهداف

با تمرکز بر کیفیت، تولید ناب، تامین، تنوع محصولات راه اندازی خطوط تولید جدید با استفاده از نیروی انسانی متخصص و نوآور خود را به عنوان یک انتخاب برتر به مشتریان معرفی می کند که در همین راستا برای سال 1401 توصیف چشم انداز فوق به شرح زیر بیان می گردد:

برنامه ریزی

برنامه ریزی مناسب جهت خرید مواد اولیه با قیمت مناسب و کنترل و حفظ موجودی کالا در راستای افزایش تولید محصولات.

هدف گزاری

هدف گذاری افزایش فروش شرکت به میزان حداقل 800 میلیارد ریال و پیش بینی حداقل 20% سود نسبت به مبلغ فروش.

مشتری مداری

افزایش رضایتمندی و بهره وری مشتریان ، افزایش بهره‌وری مشتری به معنای استفاده کارآمدتر از زمان و منابع آنهاست

تدوین و توسعه استراتژی های

تدوین و توسعه استراتژی های جدید تولید به قصد بهبود خدمات و محصولات در جهت حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید

ارزش های بنیادینپایبندی به اصولی همچون عدالت، اخلاق و عمل به تعهدات در هر مرحله از فعالیت‌ها، از مهمترین ارزش‌های بنیادین مجموعه ما محسوب می‌شود. کلیه عوامل با درنظر‌گرفتن سیاست‌های لازم مبتنی بر ارائه‌ی برترین کیفیت محصولات و خدمات متعهد به شما عزیزان هستند. همچنین کلیه بخش‌های اجرایی و پشتیبانی شرکت با رعایت موازین و قوانین تعیین شده و به منظور حفظ ارزش‌های بنیادین شرکت که همان جذب حداکثری رضایت مشتریان در تعاملات شرکت است، در تلاش هستند.
از بارزترین ارزش های بنیادین این شرکت که همواره با دقت بالا نسبت به اجرای آن حساسیت ویژه وجود دارد، موارد روبرو است:
تعیین منش کاری و تهیه عناوین مهم اخلاقی مدیریتی
اشاعه فرهنگ یادگیری و نوآوری سازمانی
توجه ویژه به ارتقاء سطح خدمات‌رسانی کارکنان
جذب حداکثری رضایت مشتریان با شناسایی نیازهای موجود

رعایت تمامی الزامات کیفیتی در جهت بهبود دائمی کی فیت محصولات

رواج روز افزون کار گروهی و مشارکت‌های موثر سازمانی

مدیران ارشد

آقاي هادي قديمي

رييس هيئت مديره

آقای اردشير جعفري روحاني

مدير عامل

خانم شهره يادگاري

نايب رئيسه هيئت مديره

آقاي علي كاشاني

عضو هيئت مديره